Personal

Verksamhetschef

Verksamhetsledare Hemgården Borås Janne Nolin

Janne Nolin
033-41 63 21
janne@hemgarden.nu

Kursansvarig, stf verksamhetschef

Monica Larsson Hemgården Borås

Monica Larsson
033-416024
monica@hemgarden.nu

Kursadministration

Ingela Johansson Hemgården Borås
Ingela Johansson

033-416025
ingela@hemgarden.nu

Jonas Axelsson Hemgården Borås
Jonas Axelsson

033-416044
jonas@hemgarden.nu

 

Ansvarig Kafé

Myrvete Osmani Hemgården Borås
Myrvete Osmani
033-416026

Ansvarig Bageri Nedre Kök

Snezana Hemgården Borås
Snezana Simonovic
033-416026

Ansvarig Ekonomi och personaladministration

Kjerstin Olofsson Hemgården Borås
Kjerstin Olofsson
kjerstin@hemgarden.nu

Ansvarig Kommunikation & Sociala media

Anders Jöelaid Hemgården Borås
Anders Jöelaid
033-416044
anders@hemgarden.nu

Ansvarig Dagmålarskolan

Louise Jensen Hemgården Borås
Louise Jensen

Ansvarig Fixargruppen

silhouette man
Robert Engelius

Snickeriet

Hans Norgren Hemgården Borås
Hans Norgren